Missioon

Oxford Engineering Eesti võimaldab toota madala hinnaga detaile ja koostusid väikeste ja keskmiste seeriatena, peamiselt Suurbritannia turule.

Oxford Engineering Eesti OÜ on asutatud 2004. aastal, on Oxford Engineering Ltd 100 %-lise osalusega ja kuulub KAS Technologies gruppi.

Oxford Engineering Eesti OÜ (edaspidi OEE) spetsialiseerub peenmehhaanikale, täpsemalt CNC treimisele ja freesimisele. Tegeleme lisaks tarneahela juhtimisega ja allhangete tegemisega Suurbritannia turule. Peamiselt toodetakse detaile meditsiini-, õli- ja gaasitööstustele. OEE suudab tagada täieliku teenuse, hoides töötlemiskulud minimaalsetena ning kasutades Kan-Ban laosüsteemi.

Ettevõte tegutseb alates 2005. aastast rendiruumides, haarates enda alla 500 m2 tootmispinda. Ettevõte asub aadressil Vitamiini 2B, Tartu.

Meie missioon on olla “kõrgelt hinnatud tootmisettevõte” (nagu on kirjutanud Timothy Forster raamatus "101 Great Mission Statements" — "Kuidas maailma juhtivad firmad tegutsevad" — antud valdkonna ekspertide poolt valitud suurimate organisatsioonide missiooni väljendite kollektsioon, nagu näiteks Coca-Cola, Mc Donalds, Toyota, Ford, British Airways, Johnson&Johnson, American Express, Apple Computer, IBM, Microsoft, British Telecom, Bayer, Glaxo, Federal Express, Tesco, W H Smith jne). Meil on võimalused ja kogemus pakkumaks erinevate vajadustega tööstusharudele konkurentsivõimelist hinda ning kulusäästlikku ja madala riskiga tootmislahendusi.

Alates loomisest on Oxford Engineering Eesti arendanud teadlikkust valitud tootmissektorite suhtes, eriti meditsiini ja energia vallas.

Ettevõtte edukuse võti peitub kliendile suunatuses (koos 90 %-lise tööde korduvusega), kellele oleme pärast esmakordset kokkupuudet meiega kujunenud ainsaks tarnijaks.

Visioon

Oxford Engineering Eesti visioon on olla klientide poolt tunnustatud kui maailmatasemel ettevõte.

Oxford Engineeringu emafirma KAS Technologies grupp oli Aasta Tootja 2007 auhinna (Manufacturer Of The Year Awards 2007) finalist tootmistegevuse kategoorias kui tootmises maailmataseme saavutanud ettevõte.

Veel Aasta Tootja auhinnast (inglise keeles)

You are at the OEE Eesti location website

Eesti

Eesti on Euroopa tegevuskeskkonna võrdlustabelis ("The European Business Environment comparison table") kõikidest Ida-Euroopa riikidest infrastruktuuri, asutuste ja turule orienteerituse poolest saanud kõrgeima tulemuse. Eesti on väga produktiivne ja tulevikule suunatud mõtlemisega, omades samal ajal kõrget oskuste taset ja olles tehnoloogiliselt arenenud.

 

Oxford Engineering Eesti OÜ paikneb suuruselt Eesti teises linnas - Tartus, mis on juba Nõukogude ajast olnud kõrgtehnoloogia tootmises esikohal.

ISO 14001 sertifikaat

OEE on hiljuti omandanud ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadi.