Esiletõsted

Akrediteeringud/sertifikaadid

Pühendumust kvaliteedile näitavad järgmised ISO kvaliteedi sertifikaadid: ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004.

Nimetatud akrediteeringute käsitlusala katab kogu Oxford Engineering Eesti: PEENMEHAANIKA KOMPONENTIDE VALMISTAMINE JA KOOSTETÖÖD.

Grupi auhinnad

Oxford Engineeringu emafirma KAS Technologies grupp oli Aasta Tootja 2007 auhinna (Manufacturer Of The Year Awards 2007) finalist tootmistegevuse kategoorias kui tootmises maailmataseme saavutanud ettevõte.

Veel Aasta Tootja auhinnast (inglise keeles)

Juhtkonna auhinnad

Rohkem informatsiooni auhindade kohta leiate Oxford Engineering UK juhatuse esimehe Karim Sekkati profiilist:

Kvaliteedi kontroll

Järelvalve

Kvaliteedikontroll on küll vaid üks osa tootmisprotsessist, aga see on väga tähtis aspekt, millesse ettevõte on investeerinud mitte ainult personali, aga ka töövahendite näol. Kõik meie töötajad vastutavad täielikult oma töökvaliteedi eest, mis laieneb kuni detailide kontrollimiseni tootmisprotsessis. Lisaks on ametis spetsiaalselt kvaliteedi eest vastutav isik. Täielik usaldusväärsus tootmises tagatakse kontrollraportite täitmisega ja lisaks teostades traditsioonilisi esimese detaili, partii pistelisi ja lõplikku kontrolli.

Töötajate koolitamine Suurbritannias

Töötajad käivad Suurbritannias grupisisesel väljaõppel, kus tutvuvad ettevõttega ja selle juhtimise poolega. Vajaduse korral uued tehnoloogiad juurutatakse esmalt Suurbritannias ja seejärel tuuakse üle Eestisse. Alati jäetakse piisav laovaru ja vajadusel toodetakse detaile Suurbritannias, et tagada kliendile kindlus. Tundes grupi ajalugu võivad kliendid olla kindlad, et odavas Ida-Euroopa riigis toodetavad detailid ei oma mingeid riske. See pakub võimalust säästa ning samal ajal omada kindlust kvaliteedis, mida gruppilt oodatakse.

Testimine: CMM (Koordinaat-mõõtemasin)

Omame mõõtevahendeid alates lihtsamatest kuni keerukamateni. Me valime töö jaoks alati sobilikeima mõõtevahendi, et kindlustada lõplik kvaliteet.

You are at the OEE Eesti location website