CASE STUDIES

KAS Technologies grupis omandatud väärtusliku kogemuse abil saame pakkuda tootmislahendusi erinevatele ja nõudlikele tööstusharudele. Olles kindlad, et saame lubatust rohkem anda, tunneb Oxford Engineering Eesti uhkust selle üle, et läheneb kliendile individuaalselt, tõhusalt ja avatult. Omades uusimat tehnikat juhtimise ja masinate osas, saab Oxford Engineering Eesti tagada täieliku tehnilise lahenduse alates kavandamisest kuni saatmiseni, pakkides lõppprodukti kindluse ja hoolega.

Mahukas kulude vähendamine

Suur rahvusvaheline meditsiiniettevõte võitis palju taolise tulutoova koostöö abil. Oxford Engineering Eesti aitas kliendil säästa aasta jooksul 21% kuludest.

Aja jooksul lisanduvad säästetud summad toovad kliendile kasu - muutes toote lõppkasutajale konkurentsivõimelisemaks tõusevad ka müüginumbrid. Säästavad kõik osapooled, ilma marginaali kaotamiseta suureneb kogu tarneahela kasum.

Õigeaegse kohaletoimetamise juurutamine

Suurbritannias asuv meditsiiniseadmeid tootev Saksamaa ettevõte sai pikaajalises koostöös Oxford Engineering Eestiga suurt tulu kuna võis vajadusel teha kiirtelimusi (call off), kus tarneaeg oli lühike. See emafirma poolt tarnitud suur tellimus sisaldas hulga komponente, mis olid erinevates koostudes ja kogustes. Tootmisprotsess kasutas sepiseid, mis töödeldi ja komplekteeriti Oxford Engineering Eestis.

Tavaline tarneaeg on 16 nädalat, kuid kokkulepe võimaldas teha kiirtellimuse kuni 40 komplekti peale nädalas - seda vaid nädalase etteteatamisajaga. Oxford Engineering Eesti saavutas selle tänu läbimõeldud hanke- ja ladustamisviisidele ning kiirele ja efektiivsele tootmisele. Klient teenib tulu õigeaegse kauba käitlemise ja samal ajal ka ökonoomse tootmisprotsessi tulemusel.