Karim Sekkat

Juhatuse esimees

KAS Technologies grupi esimees Karim Sekkat on ära märgitud kui National Business Awards Entrepreneur of the Year 2008 ja 2007 finalist ning 2007. aastal sisemaa ja Ida-Inglismaa piirkondlik finalist.

National Business Award on Suurbritannia enim tunnustatud ettevõtte tunnusmärk. See on kiiresti tõusnud Suurbritannia juhtivaks ärisaavutusi, innovatsiooni ja edukust tunnustavaks autasuks. Kajastudes enam kui 500-s publikatsioonis ja Sky TV-s tehtava ülekandega on rahandusminister Gordon Brown viidanud sellele kui "Äriala Oscaritele".

Kohtunikud hindavad saavutusi, mis demonstreerivad erandlikku visiooni ja juhtimisoskust koos innovatsiooni loomise, kasvamise ja tugeva majandusliku küljega. Finalistina on Karimi tunnustatud kui eduka ettevõtte loojat.

National Business Awards võitjaks kroonimine või finalistina ära märkimine on suur tunnustus, mida meedia ei suuda täielikult edasi anda, kuid mis tekitab ettevõtte juhtides ja töötajates suurt uhkust.

Karim on samuti pärjatud Business Person of the Year 2007 auhinna ja 2005. aastal Oxfordshire Business Awards võistlusel teise kohaga. Auhinnatseremooniad on ühed  tähtsündmustest maakonna ärikalendris ning seda aitavad korraldada ja toetavad mitmed maakonna juhtivad organisatsioonid. Sellest on saanud tänapäeva võistlevas ärimaailmas oluline silmapaistvuse mõõdupuu.

Karim on öelnud: “Me püüame arendada ja teostada edukaid ärilahendusi, vähendada kulutusi ja parendada efektiivsust, samal ajal aktiivselt tegutsedes selle nimel, et tulla vastu kliendi ootustele.

Tanel Joost

Juhatuse liige

Oxford Engineering Eesti OÜ juhatuse liikmel Tanel Joostil on laialdane praktiline kogemus kaasomaniku või juhatajana väikestes või keskmistes ettevõtetes alates 1995. aastast. Tal on laialdased teadmised Eesti ärimaailmast ning momendil töötab ta lisaks EQUA OÜ tegevdirektorina.

Tanel on väljapaistvate saavutuste eest Rahvusvahelise noortekoja JCI Eesti haru poolt nimetatud Väljapaistva Noore Inimese ehk TOYP  (The Outstanding Young Person) 2003. aasta auhinnalaureaadiks. Rahvusvaheline noortekoda JCI on ülemaailmne noorte juhtide ja ettevõtjate liit.

Tanel on öelnud: “Järeleandmatu ärieetika peaks olema meie igapäevase töö lahutamatu osa. Me peame jääma ausaks igas situatsioonis ja eetiliseks meie igas ettevõtmises”

You are at the OEE Eesti location website